Kuchnie na wymiar

  Zapoznaj się co przygotowaliśmy dla Ciebie w salonie. 

Coraz większą popularnością cieszą się kuchnie na wymiar, które można dopasować do pomieszczenia o niestandardowych wymiarach. Szafki oraz półki przygotowywane są według potrzeb, więc to od właściciela mieszkania lub domu zależy, jaki ostatecznie kształt przybierze zabudowana powierzchnia w kuchni.

Idealne dopasowanie szafek oraz możliwość zabudowy AGD to główne zalety kuchni przygotowywanych na wymiar. Pomiędzy meblami nie występują szpary, co niestety może zdarzyć się w przypadku mebli modułowych lub gotowych zestawów kuchennych. To rozwiązanie polecane jest dla perfekcjonistów, dla których piękna i funkcjonalna kuchnia to oczko w głowie.

Kupując meble na wymiar, klient podejmuje decyzję dotyczącą rodzaju materiału (drewna), z którego zostaną wykonane szafki. Należy także zdecydować się na określony styl zabudowy kuchennej i sprecyzować, jakie rodzaje uchwytów, gałek oraz nóżek mają zostać zastosowane.

Gdy odwiedzą Państwo Bielsko, zapraszamy do naszego salonu. Opowiemy więcej o kuchniach na wymiar i pokażemy przykładowe realizacje. Serdecznie zapraszamy!