Elpasso

Przytulnie i funkcjonalnie na każdym kroku. Takie może być Twoje wnętrze z nową kolekcją Elpasso. Nie musisz wyjeżdżać na egzotyczną wyspę, aby komfortowo się odprężyć, wystarczy, że odpowiednio urządzisz swój dom, a wymarzone zacisze zawsze będziesz mieć na miejscu.

Elpasso - pokój dzienny Elpasso - sypialnia

System Elpasso to aż 18 praktycznych modułów, które można dowolnie ze sobą zestawiać tworząc niepowtarzalne aranżacje salonu czy sypialni:

W efektownych witrynach w ciekawy sposób wyeksponujesz ulubione przedmioty,

Jeśli potrzebujesz dużo miejsca na przechowywanie z pewnością pomocne będą różnorodne komody i szafki,

Pojemna szafa dwudrzwiowa pozwoli uporządkować garderobę, a jej gabaryty nie zabiorą zbyt wiele miejsca, dzięki czemu Twoje wnętrze będzie przestronne i ergonomiczne,

Podręczna ława będzie miejscem wielu towarzyskich spotkań,

Szeroka szafka rtv z szufladami to propozycja dla właścicieli dużego telewizora.

Aranżację salonu możesz dopełnić wiszącymi witrynami, szafkami i półkami. W cichej i spokojnej sypialni odpoczniesz na wygodnym dwuosobowym łóżku z wezgłowiem, a rzeczy, które lubisz mieć pod ręką tuż przed snem możesz poukładać w szufladach szafki nocnej.

Wśród praktycznych rozwiązań systemu Elpasso są:

Półki podświetlane energooszczędnym oświetleniem LED,

Przeszklenia witryn stojących wykonane z bezpiecznego szkła hartowanego,

Materiał o podwyższonej odporności na zarysowania i uszkodzenia zastosowany na blacie ławy.

Warto też zwrócić uwagę na oryginalne uchwyty, które idealnie wpisują się w nowoczesny design mebli stanowiąc zarówno element ozdobny, jak i użytkowy. Łagodność obłych kształtów i naturalny kolor dąb san remo jasny wprowadzą Cię w pozytywny nastrój każdego dnia. 

Zobacz także