Natalia

Prawdzone formy w nowej odsłonie! Poznaj nowy kolor kolekcji Natalia

Ciesząca się dużą popularnością kolekcja Natalia teraz dostępna jest w nowym wybarwieniu - modrzew sibiu jasny. To idealna propozycja dla tych, którzy preferują tradycyjne wzory, a jednocześnie pragną, aby ich aranżacja pozostała zgodna z obowiązującymi trendami.

Natalia - pokój dzienny w kolorze Modrzew Sibiu Jasny Modrzewiowa wariacja na temat Natalii przypadnie do gustu amatorom przestronnych i rozświetlonych wnętrz. Meble w jasnej kolorystyce optycznie powiększają przestrzeń i wprowadzają do pomieszczenia pogodną aurę, która wprawia w dobry nastrój. Widoczny na frontach wyraźny rysunek drewna podkreśla ponadczasowy charakter kolekcji i nadaje jej niepowtarzalny wdzięk.

Natalia to propozycja do stylowych i szykownych wnętrz. Klasyczna forma mebli jest efektem finezyjnego wykonania stylizowanych ornamentów. Frezowane fronty, toczone nóżki oraz ozdobne uchwyty budują wrażenie luksusu i wytworności.

Kolekcja składa się aż 29 elementów i jest dostępna w 2 wersjach kolorystycznych: wiśnia primavera oraz nowym wybarwieniu – modrzew sibiu jasny. Różnorodność poszczególnych brył pod względem wymiarów i funkcji pozwala na kompleksowe wyposażenie salonu, sypialni, jadalni czy gabinetu. Wśród modułów znajdziesz m.in.:

    Pakowną 4-drzwiową szafę z lustrem

    Praktyczną toaletkę i lustro

    Komody z nadstawkami w kilku wariantach

    Rozkładane stoły w 2 rozmiarach i krzesło

    Witryny

    Szafki rtv

    Przestronne łoże

    Duże biurko z wysuwaną szufladą na klawiaturę

Zobacz także