Sofy

Sofy

Aranżację każdego salonu dopełnia elegancka i funkcjonalna sofa. Może być skórzana, wykonana z miękkiej tkaniny, rozkładana, jedno- albo wielokolorowa. To mebel, który jest w stanie całkowicie zmienić wygląd pokoju dziennego, nadając mu charakter wnętrza przytulnego, oficjalnego czy ekskluzywnego.

W naszej ofercie znajdą Państwo stylowe sofy dwu- i trzyosobowe. Ich szerokość wynosi od 91 cm do 253 cm. Meble sprawdzą się zarówno w małym, jak i dużym salonie. Większość dostępnych sof wyposażono w funkcję spania, a niektóre modele posiadają pakowny pojemnik na pościel. Siedziska zostały wypełnione sprężyną falistą oraz pianką, które gwarantują spokojny sen. Mechanizm rozkładania na podnośnikach ułatwia natomiast przygotowanie sofy do spania. Nie trzeba jej odsuwać od ściany.

Proponujemy meble z wysokimi podłokietnikami zapewniającymi odpowiednie podparcie lub ze zdejmowanymi poduszkami, dzięki którym z łatwością można zwiększyć powierzchnię spania. Oparcie każdej sofy zostało tak wyprofilowane, by dostarczyć stabilne podporę dla pleców. Osobom lubiącym dodatkowe wsparcie w odcinku lędźwiowym rekomendujemy meble z dwustronnymi poduszkami wypełnionymi m.in. pianką poliuretanową z włókniną silikonową. Wysoka jakość materiałów sprawia, że nasze sofy prezentują się doskonale nawet po wieloletnim użytkowaniu.

Sofy dostępne są w wielu kolorach i modelach. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo u nas idealny mebel do salonu, pokoju dziennego, biura lub gabinetu. Życzymy udanych zakupów!