Elda

Wiemy, jak uporządkować rzeczy nawet na niewielkiej powierzchni. Z myślą o wszystkich Twoich potrzebach stworzyliśmy nowoczesną szafę Elda, mebel, którego wygląd i wyposażenie wewnętrzne wybierasz samodzielnie.

 

- Zaprojektuj wygląd szafy. Trzy uniwersalne kolory przeznaczone do indywidualnej konfiguracji pozwalają bawić się barwą i nadać szafie indywidualny charakter. Wybierz kolor korpusu i frontów, dowolnie zestawiając ze sobą naturalny dąb sonoma, czystą biel lub czekoladowy dąb wenge.

Nowoczesne lustrzane i szklane aplikacje dostępne są aż w siedmiu wzorach do wyboru, co daje duże możliwości stworzenia swojej własnej, idealnej szafy. Szafę Elda F38 możesz zakupić również w standardowej wersji frontów pozbawionych luster.

- Standardowe wyposażenie wewnętrzne szafy obejmuje 2 drążki na ubrania oraz 2 wysokie półki. Zawsze możesz zmienić ten układ decydując się na zakup 3 dodatkowych półek dostępnych w opcji.

Profesjonalny system drzwi przesuwnych zapewnia lekkie i płynne otwieranie frontów. Dzięki temu, że podczas otwierania drzwi nie wychodzą poza korpus szafy, na co dzień nie potrzebujesz wiele miejsca, by wygodnie z niej korzystać. Jeśli poszukujesz dodatkowego komfortu, możesz wyposażyć szafę w profesjonalny hamulec samodomykający fronty.

- Pamiętaj, że tylko dobrze zorganizowane wnętrze szafy zapewni Ci pełen komfort użytkowania mebla na co dzień. Wykorzystaj do tego wieszaki, pokrowce, kosze i tekturowe pudła – wszystkie te produkty znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Wykorzystane materiały:

Korpus: płyta wiórowa, listwy MDF, folia finish

Fronty: płyta wiórowa, folia finish, szkło 4mm czarne

Akcesoria: uchwyty metalowe ze stali polerowanej, system jezdny, hamulec samodomykający fronty (w opcji)

Kluczowe cechy
Szerokość: 
200 cm
Głębokość: 
60,5 cm
Wysokość: 
218,5 cm
Waga: 
142.6 kg

Zobacz także