Moden

Pojemna szafa narożna doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu i pomoże zaoszczędzić w nim wiele miejsca. Dzięki temu, że swobodnie możesz ustawić ją w rogu pomieszczenia, praktycznie wykorzystasz trudne do zagospodarowania kąty.

- Design inspirowany najnowszymi trendami wyróżnia się prostą konstrukcją i czystą geometrią form. Bezuchwytowe fronty będą delikatnie akcentować styl modern.

Ciekawa kompozycja kolorów – korpus mebla w kolorze modnej szarości możesz zestawić z naturalnym kolorem dąb san remo jasny lub intensywnym brązem orzech columbia.

- Szafa wyposażona została w praktyczny drążek na wieszaki oraz 6 wkładanych, symetrycznie rozmieszczonych, bocznych półek – 3 z prawej oraz 3 z lewej strony.

- W najwyższej części szafy do swojej dyspozycji masz dodatkową przestrzeń do wykorzystania. To dobre miejsce na rzeczy, które na co dzień nie są Ci potrzebne. Latem możesz tam schować grube swetry, a zimą zrobić miejsce na letnie ubrania.

Markowe zawiasy zapewniają lekkie i wygodne otwieranie frontów oraz możliwość jego regulacji w trzech płaszczyznach.

Prosty montaż. Kupując szafę narożną, otrzymujesz szczegółową instrukcję, dzięki której z łatwością samodzielnie złożysz mebel.

- Moden to modułowy system mebli przeznaczony do urządzania domowych wnętrz. Zróżnicowane bryły – komody, szafy, szafki i praktyczne regały – pozwolą dostosować przestrzeń do wszystkich potrzeb domowników.

 

Wykorzystane materiały:

Korpus: płyta wiórowa, folia finish

Front: płyta wiórowa, folia finish

Akcesoria: zawiasy Samet

 

Użytkowanie produktu:

Powierzchnię mebla można czyścić wilgotną szmatką lub papierowym ręcznikiem.

Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu.

Kluczowe cechy
Szerokość: 
100,5 cm
Głębokość: 
101 cm
Wysokość: 
230,5 cm
Waga: 
112.6 kg

Zobacz także