Possi

OPIS PRODUKTU:

Przestronna trzydrzwiowa szafa Possi to najlepszy sposób na uporządkowanie elementów garderoby. Pojemne wnętrze tego mebla zostało zaprojektowane tak, by ułatwić organizację ubrań i akcesoriów.  

Nowoczesna stylistyka bazuje na oszczędnej grze detali. Pełne, wysokie fronty pozbawione są ostrych krawędzi, dzięki czemu przybierają bardziej delikatne i opływowe formy.

- Szafa podzielona została na 3 niezależne od siebie segmenty – 2 przestrzenie z drążkiem na wieszaki oraz 4 uniwersalne półki umieszczone w centralnej części.

- Dodatkowym atutem szafy są 3 podręczne szuflady, które funkcjonalnie wypełniają jej dolną część.

- Markowe akcesoria z systemem cichego domykania pozwalają na komfortowe użytkowanie mebla na co dzień. Zawiasy posiadają specjalne hamulce, dzięki którym front komody zwalnia w końcowej fazie domykania i prawie bezszelestnie łączy się z korpusem.

- Samodzielnie zaprojektuj wygląd mebla. Wybierz kolorystykę frontów spośród 32 wariantów kolorystycznych. Poczuj moc kontrastów, jaką dają soczyste odcienie, stonowane pastelowe tonacje i kolory ziemi – łącz je ze sobą i twórz niepowtarzalne aranżacje.

Korpus mebla dostępny jest w 3 kolorach do wyboru: biały, dąb san remo jasny lub szary wolfram.  Możesz dowolnie zestawiać kolor boków i pozostałych elementów korpusu.

- Przełomowa kolekcja Possi zabierze Cię w fascynujący świat designu. Postaw na kreatywność, wciel się w rolę projektanta i stwórz meble według własnego pomysłu. Dziesiątki najmodniejszych kolorów, w pełni funkcjonalne bryły mebli i Twoja wyobraźnia to najlepsza receptura na totalną metamorfozę wnętrza.

 

Wykorzystane materiały:

Korpus: płyta wiórowa, folia finish

Fronty: płyta MDF, folia PVC

Akcesoria: zawiasy cichy domyk, prowadnice cichy domyk

Zasady użytkowania:

Mebel przecierać wilgotną szmatką lub ręcznikiem papierowym. 

Skorzystaj z kreatora mebli POSSI i stwórz meble, o jakich marzysz.

 

Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu.

Kluczowe cechy
Szerokość: 
162 cm
Głębokość: 
54 cm
Wysokość: 
216,5 cm

Zobacz także