Strzałka

- Narożna szafa z kolekcji Strzałka pozwoli w cieszyć się uporządkowaną garderobą na co dzień. Narożny charakter mebla pozwoli w pełni wykorzystać potencjał urządzanego wnętrza i estetycznie zaaranżuje zapomniane kąty.

- Dzięki dużej głębokości mebla zyskujesz więcej miejsca do przechowywania. Dwudrzwiowa szafa posiada przestronną przestrzeń z drążkiem do zawieszania ubrań, wysoką półkęumieszczoną tuż nad drążkiem oraz cztery praktyczne półki, które ułatwią posegregowanie rzeczy.

Innowacyjne zestawienie kolorów – stonowane barwy - dąb jasny belluno i beż szampański- zostały wzbogacone kolorem świeżej limonki.

- Zabawny uchwyt w kształcie strzałki to aplikacja, która podkreśla młodzieżowy charakter mebla. 

- Zastosowane zawiasy pozwalają na precyzyjną regulację drzwiczek w trzech płaszczyznach.

Prosty montaż. Do zakupionego mebla otrzymujesz szczegółową instrukcję, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy montażu.

 - Meble w pokoju dziecka wcale nie muszą być nudne! Zabawna forma mebli Strzałka pobudzi kreatywność Twojego dziecka i pomoże Ci stworzyć idealne warunki do nauki i zabawy.

 

Wykorzystane materiały:

Korpus: płyta wiórowa, folia finish

Fronty: płyta wiórowa, folia finish

Ściana tylna, dno szuflady: płyta HDF

Uchwyty: płyta MDF

Akcesoria: zawiasy Hettich

Użytkowanie produktu:

Mebel czyścić lekko wilgotną szmatką lub ręcznikiem papierowym. Należy unikać stosowania preparatów chemicznych, z wyjątkiem tych specjalnie przeznaczonych do pielęgnacji mebli.

Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu.

Kluczowe cechy
Szerokość: 
79 cm
Głębokość: 
79 cm
Wysokość: 
198 cm
Waga: 
66.7 kg

Zobacz także