Laredo II 3K

Opis produktu:

- Stwórz sobie miejsce relaksu, do którego z przyjemnością będziesz wracać. Wyjątkowa wersalka Laredo sprawi, że za każdym razem z przyjemnością przekroczysz próg swojego salonu.

Zgrabna, prosta sylwetka balansuje na granicy klasyki i stylu modern, dlatego mebel dobrze sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w różnych stylach.

Wersalka z funkcją spania i pojemnikiem na pościel to nie tylko elegancki, ale również bardzo funkcjonalny mebel. Wygodne użytkowanie zapewnia mechanizm rozkładania, który nie wymaga odstępu oparcia od ściany.

Duży pojemnik na pościel znacznie zwiększa możliwość swobodnego przechowywania. Taka przestrzeń to idealne miejsce na pościel, koce, narzuty, a także inne drobiazgi.

- Wysokie oparcie i podłokietniki zapewniają stabilne podparcie i zrównoważony komfort użytkowania mebla na co dzień.

System kieszeniowego wypełnienia poduszek oparciowych znacznie zwiększa trwałość poduszki, oferuje duży komfort oparcia oraz optymalne i ergonomiczne dopasowanie do ciała, co pozwala na przyjęcie nie tylko wygodnej, ale i zdrowej pozycji.

- Charakterystyczne nóżki wykonane z drewna liściastego znacznie podnoszą walory estetyczne kompletu. Naturalny materiał zapewnia wysoką trwałość produktów.

- Wersalka dostępna jest w szerokiej palecie tkanin i kolorów


•Prezentowana tkanina z kolekcji Velentino M4160G(brąz);M4162(beż).

 

Wykorzystane materiały:

Siedzisko: pianka, sprężyny faliste, tkanina tapicerska

Oparcie: pianka, pas tapicerski, tkanina tapicerska

Nóżki: drewno liściaste (według wzornika wybawień dostępnego w salonach)

Poduszki oparciowe: pianka cięta, silikon, tkanina tapicerska

 

Użytkowanie produktu:

Powierzchnię tkaniny obiciowej czyścić przy pomocy wilgotnej szmatki, bez użycia żadnych detergentów. Czynność tę należy wykonywać delikatnymi, okrężnymi ruchami, aż do uzyskania pożądanego efektu. Przed rozpoczęciem czyszczenia zaleca się wykonanie próby w najmniej widocznym miejscu tkaniny.

Wymiary
Wysokość: 
89 cm
Głębokość: 
101 cm
Szerokość: 
228 cm
Szerokość powierzchni spania: 
118 cm
Długość powierzchni spania: 
190 cm
Waga: 
99 kg

Zobacz także